Poradnia ginekologiczna

Specjalistyczna Przychodnia Medyczna Plus-Medic – poradnia ginekologiczna w Lublinie

 

Oferujemy usługi ginekologiczne zapewniające wszystkim kobietom komfort badań jak również informacje o profilaktyce chorób kobiecych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie w szybki i bezbolesny sposób przeprowadzić badanie, postawić trafną diagnozę oraz zaprogramować plan ewentualnego leczenia. Z doświadczenia wiemy, z jak dużym stresem dla kobiety może wiązać się wizyta u lekarza ginekologa. W trosce o dobro naszych Pacjentek, dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze, udzielając przy tym wszelkich niezbędnych informacji o stanie zdrowia Pacjentki.

 

Nasza poradnia ginekologiczna w Lublinie zaprasza na wizyty także przyszłe mamy, które z przyjemnością otoczymy troskliwą opieką medyczną.  

 

W trosce o zdrowie i życie kobiet prowadzimy:

  • diagnostykę cytologiczną szyjki macicy,
  • ginekologiczne badania kontrolne,
  • opiekę nad kobietami w ciąży,
  • badanie USG.

 

Nie narażaj swojego zdrowia intymnego, zapisz się na badanie kontrolne do zaufanego ginekologa. W Lublinie zapraszamy do poradni ginekologicznej w Przychodni Plus-Medic!

Terminy przyjęć

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota

prof. dr hab. n. med. Barbara Jodłowska-Jędrych

Ginekolog-Położnik
16:00 - 20:00
Zarezerwuj wizytę

Pozostałe usługi w Plus Medic

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.