Poradnia ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna – ginekolog w Lublinie

Specjalistyczna Przychodnia Medyczna „Plus-Medic” zapewnia możliwość skorzystania z konsultacji ginekologicznej. Nasza poradnia kieruje swoje usługi również do przyszłych mam, które wymagają troskliwej opieki medycznej. 

Ginekolog w Lublinie – zakres

Świadczymy usługi z zakresu ginekologii, skupiając się na postawieniu trafnej diagnozy i wdrożeniu optymalnego leczenia. Dobry ginekolog przeprowadza:

  • diagnostykę cytologiczną szyjki macicy (badanie cytologiczne),
  • ginekologiczne badanie kontrolne,
  • badanie USG.

Nowoczesna ginekologia zapewnia Pacjentkom bezbolesną i precyzyjną diagnostykę oraz możliwość wdrożenia planu ewentualnego leczenia. Z doświadczenia wiemy, z jak dużym stresem dla kobiety może wiązać się wizyta u lekarza ginekologa. W trosce o Twoje dobro, dokładamy wszelkich starań, aby konsultacja oraz badania przebiegały w miłej atmosferze. Udzielamy przy tym wszelkich niezbędnych informacji o Twoim stanie zdrowia.

W poradni ginekologicznej przyjmują: prof.  Barbara Jodłowska-Jędrych oraz doktor Maria Tucewicz-Pasikowska – ginekolog z dużym doświadczeniem.

Terminy przyjęć

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota

prof. dr hab. n. med. Barbara Jodłowska-Jędrych

Ginekolog-Położnik
plusmedicplusmedicplusmedic16:00 - 20:00
Zarezerwuj wizytę
plusmedicplusmedic

Pozostałe usługi w Plus Medic

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.