Rehabilitacja dzieci

mgr Marta Bucior - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem magistrem Fizjoterapii, Absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zdobytą wiedzę poszerzam o liczne kursy i szkolenia: Terapia Tkanek Miękkich w Pediatrii, Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12m-cy, Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Kinesiology Taping. Od początku swojej przygody z fizjoterapią interesuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Swoją pasję spełniam pracując zawodowo jako fizjoterapeutka dziecięca w Plus-Medic oraz w fundacji zajmującej się rehabilitacja domową dzieci podłączonych do respiratora. Jestem osobą  sumienną i w życiu zawodowym istotne dla mnie jest to, by stale iść naprzód. Dzięki ambitnemu podejściu umiem wytrwale dążyć do osiągnięcia założonych celów i spełnienia swoich marzeń. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę owocuje wieloma zadowolonymi pacjentami.  Uwielbiam swoją pracę z małymi pacjentami, a najbardziej nasze wspólnie wypracowane efekty.

 

mgr EwelinaTymińska - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Moim marzeniem od zawsze była praca
z dziećmi, szczególnie najmłodszymi, dająca mi wiele radości i satysfakcji z osiąganych sukcesów. Jestem fizjoterapeutą w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym oraz Specjalistycznej Przychodni Plus-Medic. W swojej pracy wykorzystuję zdobytą więdzę i umiejętności na kursach z zakresu terapii dzieci i niemowląt takich jak: NDT Bobath Basic, kinesjology taping, integracja sensoryczna, terapia ręki oraz masaż Shantala. Staram się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, by moja praca dawała jak najlepsze efekty. Mam nadzieję będę dalej spełniać się w tym zawodzie i cieszyć się z postępów małych pacjentów oraz zadowolenia ich rodziców.

 

mgr Joanna Cyrankiewicz-Jóźwik - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej (SI) I i II stopnia, metody PNF. Ukończyłam również kurs Oceny Neurorozwojowej Dziecka, Kurs Masażu Shantala, metody Kinesiology Taping oraz odbyłam wiele szkoleń z zakresu terapii dzieci i niemowląt. Ostatnio swoje kwalifikacje uzupełniłam o studia z zakresu Przygotowania Pedagogicznego. Już podczas studiów wiedziałam, że praca z dziećmi jest moją pasją, którą chcę rozwijać. Byłam wolontariuszem w dziecięcym szpitalu oraz w wielu ośrodkach rehabilitacji dziecięcej. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywam głównie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Swoje zainteresowania zawodowe skupiam wokół tematyki rehabilitacji pediatrycznej. Każdy sukces mojego pacjenta daje mi ogromną radość i satysfakcję, szczególnie gdy powoduje uśmiech na twarzy rodziców i opiekunów. Staram się, by każda terapia była efektywna, ale też była frajdą dla malucha bo najlepszą motywacja do pracy jest zabawa podczas której przemycamy i utrwalamy prawidłowe wzorce.

 

mgr Ewelina Kazek - Fizjoterapeuta dziecięcy, pedagog

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunkach: fizjoterapia - ukończonych w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej oraz edukacja zdrowotna na Uniwersytecie Marii- Curie Skłodowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce i Anglii jako instruktor gimnastyki korekcyjnej w szkole podstawowej i przedszkolach oraz fizjoterapeuta w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Stale poszerzam wiedzę specjalistyczną i kompetencje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, wykładach i konferencjach o tematyce pediatrycznej.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi wykorzystując koncepcję metod:  DNS w pediatrii, Integracja Sensoryczna I i II stopnia, PNF basic i pediatryczny, Kinesiotaping, masaż Shantala, Ocena neurorozwojowa i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego.

Jestem osobą sumienną i rzetelną, stale rozwijającą profesjonalne kwalifikacje w poszukiwaniu najefektywniejszych form pracy z dziećmi. Praca z pacjentem- dzieckiem jest dla mnie najbardziej satysfakcjonującą zawodową przygodą.
Troską dorosłego powinna być dbałość o rozwój psychofizyczny dziecka. Ruch jest motorem rozwoju, dlatego profilaktyka jak i rehabilitacja ruchowa we wczesnym okresie dziecięcym zwiększa szansę maluchów na uniknięcie schorzeń w późniejszym okresie dorastania.

 

mgr Małgorzata Stępień - Adamczyk - Fizjoterapeuta dziecięcy
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na którym zdobyłam tytułu licencjata fizjoterapii. Tytuł magistra z wyróżnieniem otrzymałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dodatkowo jestem też technikiem masażu.
Podczas trwania studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi aktywnie brałam udział w spotkaniach Fizjoterapeutycznego Koła Naukowego i to właśnie tam odkryłam swoją pasję, którą jest praca z najmłodszymi.

Od 2014 roku pracuję z dziećmi, które z różnych przyczyn potrzebują rehablitacji. Aby moja praca była efektywna i skuteczna stale się dokształcam i rozwijam. Na swoim koncie mam między innymi ukończone kursy takie jak: NDT- Bobath Basic, masaż tkanek głębokich w pediatrii, PNF, Fizjoterapia dziecka ryzyka, SI (I stopień) oraz Kinesiology Taping.
W przyszłości pragnę dalej się rozwijać w tym kierunku aby moja praca połączona z doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą przyniosła jak najlepsze rezultaty w trakcie trwania rehabilitacji.

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.