Rehabilitacja dzieci

mgr Marta Bucior - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem magistrem Fizjoterapii, Absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zdobytą wiedzę poszerzam o liczne kursy i szkolenia: Terapia Tkanek Miękkich w Pediatrii, Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12m-cy, Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Kinesiology Taping. Od początku swojej przygody z fizjoterapią interesuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Swoją pasję spełniam pracując zawodowo jako fizjoterapeutka dziecięca w Plus-Medic oraz w fundacji zajmującej się rehabilitacja domową dzieci podłączonych do respiratora. Jestem osobą  sumienną i w życiu zawodowym istotne dla mnie jest to, by stale iść naprzód. Dzięki ambitnemu podejściu umiem wytrwale dążyć do osiągnięcia założonych celów i spełnienia swoich marzeń. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę owocuje wieloma zadowolonymi pacjentami.  Uwielbiam swoją pracę z małymi pacjentami, a najbardziej nasze wspólnie wypracowane efekty.

 

plusmedicmgr Grzegorz Mazurek - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyłem studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia. Swoją wiedzę poszerzałem na licznych praktykach i stażach.

Moje doświadczenie i umiejętności pracy z pacjentem zdobywam w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie oraz w Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W swojej pracy zajmuję się pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi z różnymi jednostkami chorobowymi: MPD, udar mózgu, SM, choroba Parkinsona, niedowłady, rwa kulszowa, dyskopatia. W Plus-Medic zajmuję się rehabilitacją dzieci od 4 roku życia, oferuję również wizyty domowe.

 

plusmedic

mgr Magdalena Zawadka - Fizjoterapeuta    

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe nabywałam w licznych publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. W mojej pracy najważniejszy jest pacjent. Kieruję się chęcią pomocy drugiemu człowiekowi oraz wnikliwą analizą jego problemów. Fizjoterapia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja, którą stale rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stale podnosząc jakość swoich usług. Aktywnie biorę udział w konferencjach naukowych i akcjach promujących zdrowy styl życia. Interesuję się sportem oraz biomechaniką narządu ruchu. Pragnę Państwu zaoferować swoją wiedzę i umiejętności, zapewniając że są one gwarantem usług na najwyższym poziomie. W pracy wykorzystuję rożne formy masażu i terapii tkanek miękkich takie jak: masaż funkcyjny, poprzeczny, terapia punktów spustowych, kinesiology taping, elementy rozluźniania mięśniowo-powięziowego, relaksacja poizometryczna. Dobieram zestawy ćwiczeń właściwe dla danego problemu oraz dbam o poprawne ich wykonywanie. Istotnym elementem mojej pracy jest proces diagnozowania i oceny dysfunkcji oraz indywidualne podejście do potrzeb pacjenta.

Zajmuję się również leczeniem wad postawy u dzieci od 6 roku życia.

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.