Rehabilitacja dzieci

mgr Marta Bucior - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem magistrem Fizjoterapii, Absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zdobytą wiedzę poszerzam o liczne kursy i szkolenia: Terapia Tkanek Miękkich w Pediatrii, Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12m-cy, Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Kinesiology Taping. Od początku swojej przygody z fizjoterapią interesuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Swoją pasję spełniam pracując zawodowo jako fizjoterapeutka dziecięca w Plus-Medic oraz w fundacji zajmującej się rehabilitacja domową dzieci podłączonych do respiratora. Jestem osobą  sumienną i w życiu zawodowym istotne dla mnie jest to, by stale iść naprzód. Dzięki ambitnemu podejściu umiem wytrwale dążyć do osiągnięcia założonych celów i spełnienia swoich marzeń. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę owocuje wieloma zadowolonymi pacjentami.  Uwielbiam swoją pracę z małymi pacjentami, a najbardziej nasze wspólnie wypracowane efekty.

 

plusmedic

mgr Małgorzata Stępień - Adamczyk - Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na którym zdobyłam tytułu licencjata fizjoterapii. Tytuł magistra z wyróżnieniem otrzymałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dodatkowo jestem też technikiem masażu.
Podczas trwania studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi aktywnie brałam udział w spotkaniach Fizjoterapeutycznego Koła Naukowego i to właśnie tam odkryłam swoją pasję, którą jest praca z najmłodszymi.

Od 2014 roku pracuję z dziećmi, które z różnych przyczyn potrzebują rehablitacji. Aby moja praca była efektywna i skuteczna stale się dokształcam i rozwijam. Na swoim koncie mam między innymi ukończone kursy takie jak: NDT- Bobath Basic, masaż tkanek głębokich w pediatrii, PNF, Fizjoterapia dziecka ryzyka, SI (I stopień) oraz Kinesiology Taping.
W przyszłości pragnę dalej się rozwijać w tym kierunku, aby moja praca połączona z doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą przyniosła jak najlepsze rezultaty w trakcie trwania rehabilitacji.

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.