Rehabilitacja dorosłych

 

mgr Magdalena Zawadka - Fizjoterapeuta    
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe nabywałam w licznych publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. W mojej pracy najważniejszy jest pacjent. Kieruję się chęcią pomocy drugiemu człowiekowi oraz wnikliwą analizą jego problemów. Fizjoterapia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja, którą stale rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stale podnosząc jakość swoich usług. Aktywnie biorę udział w konferencjach naukowych i akcjach promujących zdrowy styl życia. Interesuję się sportem oraz biomechaniką narządu ruchu. Pragnę Państwu zaoferować swoją wiedzę i umiejętności, zapewniając że są one gwarantem usług na najwyższym poziomie. W pracy wykorzystuję rożne formy masażu i terapii tkanek miękkich takie jak: masaż funkcyjny, poprzeczny, terapia punktów spustowych, kinesiology taping, elementy rozluźniania mięśniowo-powięziowego, relaksacja poizometryczna. Dobieram zestawy ćwiczeń właściwe dla danego problemu oraz dbam o poprawne ich wykonywanie. Istotnym elementem mojej pracy jest proces diagnozowania i oceny dysfunkcji oraz indywidualne podejście do potrzeb pacjenta.

 

mgr Michał Tomczak - Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyłem studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia. Nabytą wiedzę i doświadczenie poszerzam o liczne kursy i szkolenia takie jak: Manipulacja Powięzi (Fascial Manipulation), Łańcuchy mięśniowe i stawowe G.D.S. wg. G. Denys-Struyf, IAOM Szkolenie w zakresie badania i terapii stawów skroniowo-żuchwowych, Diagnostyka obrazowa narządu ruchu. W Plus-Medic zajmuję się rehabilitacją dorosłych oraz młodzieży. Terapia stosowana przeze mnie opiera się na pracy z całym pacjentem. Próbuję zrozumieć mechanizm powstania bólu, odnaleźć i usunąć pierwotne zaburzenia w ciele pacjenta. Terapię dobieram indywidualnie do każdego pacjenta. Największą radość w pracy sprawia mi wyleczony pacjent wychodzący z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Interesuję się piłką nożną. Moją pasją jest medycyna chińska.

 

mgr Przemysław Pogorzelski - Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie, gdzie uzyskałem tytuł magistra.  W swojej pracy zajmuję się  pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz sportowcami, a także osobami ze skazą krwotoczną (Hemofilia). Uczęszczam również na liczne szkolenia i warsztaty w Instytucie Hematologii i Transfuzjologi w Warszawie. Oprócz pracy zawodowej interesuję się sportem (przez 17 lat grałem w piłkę nożną), zdrowym odżywianiem, podróżami i literaturą rehabilitacyjną.
Kursy i szkolenia:

 • PNF Basic Course
 • NDT Bobath dla dorosłych
 • Mulligan Concept A,B,C
 • Mobilizacja tkanek miękkich
 • Cyriax I, II, III, IV
 • Techniki Energizacji mięśni część I, II
 • Mięśniowo – Powięziowe Rozluźnianie
 • Techniki Aktywnego Rozluźniania
 • Dysbalans Mięśniowy Analiza Funkcjonalna Pacjenta
 • Terapia Punktów Spustowych
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.