Poradnia psychologiczna

plusmedicmgr Aneta Kozaczuk - Psycholog

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Poradni Psychologicznej oraz Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie.

Zajmuję się diagnozą, pomocą psychologiczną, psychoterapią indywidualną oraz psychoterapią par. Wykonuję również badania psychologiczne z zakresu medycyny pracy oraz psychologii transportu. Współpracuję z osobami dorosłym młodzieżą oraz dziećmi.

 

plusmedicmgr Grażyna Nowosad - Psycholog
Ukończyłam psychologię na UMCSie w Lublinie oraz podyplomowo pedagogikę na Akademii Polonijnej w Częstochowie, posiadam  certyfikat terapeuty SFA oraz Interwenta Kryzysowego, liczne szkolenia z diagnozy i terapii. Pracuję w nurcie terapii Krótkoterminowej w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniu, stosuję w swojej pracy elementy terapii poznawczej i techniki behawioralne. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu diagnozy  terapii, interwencji kryzysowej, dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomagam ludziom w sytuacjach kryzysowych (osobistych,  małżeńskich, rodzinnych, przemoc, nadużycia), związanych z utratą bliskiej osoby, w radzeniu sobie ze stresem. Ponadto prowadzę terapię  zaburzeń lękowych, depresyjnych, nerwicowych oraz okresu dojrzewania. Jestem osobą ciepłą, otwartą i pozytywnie nastawioną wobec każdego człowieka. Interesuje się psychologią społeczną, coachingiem, arteterapią i chrześcijańską  duchowością monastyczną.   Lubię podróże, teatr, dobrą lekturę. Ukojenie i relaks daje mi  uprawa kwiatów, ziół,  plenerowe wycieczki  z rodziną  oraz jazda na rowerze.  Jeśli z jakiegoś powodu przestałeś sobie dobrze radzić w życiu i szukasz osoby, która cię zrozumie,  wesprze,  i  pomoże  znaleźć wyjście z problemu, jednocześnie w pełni akceptując twój  system wartości i szanując twoją wolność i godność - umów się do mnie na wizytę.

 

 

plusmedicmgr Beata Przybyłko-Głodkowska - Psycholog, Psychoterapeuta
Jestem absolwentką Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam 2,5 letnie szkolenie podyplomowe ,,Systemowe rozumienie rodziny i podejście systemowe w terapii rodzin" atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie kończę czteroletni kurs Psychoterapii prowadzony przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przygotowujący do uzyskania certyfikatu Psychoterapeuty. Ponadto odbyłam szereg szkoleń z zakresu diagnozy psychologicznej.

 

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.