Poradnia ortopedyczna

plusmedicprof. Mirosław Jabłoński - Ortopeda
Ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie. Posiadam specjalizację pierwszego stopnia z ortopedii i traumatologii, drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz specjalizację w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Dodatkowo brałem udział w licznych kursach i stażach krajowych oraz zagranicznych. W swojej pracy zajmuje się rozpoznawaniem, leczeniem i rehabilitacją wszelkiego rodzaju schorzeń i zaburzeń w funkcjonowaniu układu ruchowego człowieka m. in. bólami i wadami kręgosłupa, chorobami zwyrodnieniowymi, dyskopatią, dysplazją stawu biodrowego, osteoporozą, wadami postawy, skręceniami oraz złamaniami.
W Plus-Medic mogą się Państwo do mnie zgłosić w każdy czwartek w godzinach 17:45-20:00.

 

plusmediclek. med. Mateusz Szubstarski - Ortopedia

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii i Traumatologii SPSK4 w Lublinie.
Swoją przygodę z ortopedią rozpocząłem na początku 2014 r. Dzięki pracy w największym ośrodku zajmującym się Ortopedią i Traumatologią Narządu Ruchu na Lubelszczyźnie mam możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w naszym województwie. Szczególnie interesują mnie choroby przeciążeniowe oraz artroskopia. W formie wolontariatu pracuję również w SPZOZ w Kraśniku na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym.
Od 2015 roku jestem słuchaczem na studiach doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, na których przygotowuję pracę doktorską dotyczącą leczenia ścięgna Achillesa.
Swoją wiedzą poszerzam na licznych kursach w Polsce i za granicą.
Do Przychodni Plus-Medic zapraszam w środy w godz. 16.00 - 18.00 lub po uzgodnieniu indywidualnego terminu.

 

plusmedicdr n. med. Anna Wójcik - Ortopeda dziecięcy
Ukończyłam studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem specjalistą Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu.
Zajmuję się diagnozą i leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu człowieka czyli szkieletu (z wyjątkiem czaszki), układu więzadłowo – stawowego oraz uszkodzenia mięśni, nerwów i naczyń, dzieci do lat 18. Ukończyłam kurs USG stawów biodrowych u dzieci w Klinice Ortopedii i Traumatologi Dziecięcej w Otwocku.
 

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.