Poradnia logopedyczna

Anna Telenkiewicz - logopeda

Pasja do kontaktu z drugim człowiekiem przerodziła się w zawód, który wykonuję. Jestem logopedą z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy. Pomoc innym daje mi satysfakcję i niesamowitą radość. Mam przyjemność pracować z ludźmi, badać mechanizmy języka oraz mam szansę zadbać o jedną z priorytetowych czynności w życiu człowieka, czyli o jego mowę.
W kontakcie z pacjentem staram się dawać dobry przykład cierpliwej, empatycznej, optymistycznej i kreatywnej osoby. W swojej pracy terapeutycznej skupiam się na kreowaniu prawidłowych zasad językowych, komunikacyjnych i społecznych.
Pracuję z dziećmi i młodzieżą zmagającą się z alalią, dyslalią, dysleksją, niedokształceniem mowy o typie afazji oraz giełkotem, a także specjalizuję się w terapii logopedycznej osób dorosłych.

Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Natomiast swoją wiedzę i doświadczenie zbieram od pierwszych lat studiów, poprzez aktywną działalność w Naukowym Kole Logopedów i Audiologów oraz dzięki prowadzeniu terapii logopedycznej z pacjentami w ramach wolontariatu. Dodatkowo, swoje kwalifikacje zawodowe poszerzam podczas obecności na kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

 

   Justyna Kuźniarz - logopeda

Jestem dyplomowanym logopedą-audiologiem, ukończyłam studia na kierunku Logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Podczas  ścieżki zawodowej stale doskonalę swoje umiejętności dzięki licznym kursom z zakresu diagnozy i terapii logopedycznej. Ukończyłam także dwustopniowy kurs języka migowego. Pomagam zarówno dzieciom, jak również osobom dorosłym, które z różnych przyczyn mają problemy w zakresie sprawności językowych i komunikacyjnych. Staram się aby pacjenci poprzez działania terapeutyczne uzyskiwali możliwie jak najlepsze efekty, które pozwolą im na swobodne posługiwanie się językiem i czerpanie przyjemności z komunikowania się z innymi.

Jako osoba, która wykonuje swój zawód z pasją uważam, że mowa w życiu człowieka jest niezwykle ważnym elementem. Dzięki niej mamy szansę poznawać otaczającą nas rzeczywistość poprzez językowe interpretacje istniejących zjawisk. Język daje nam również możliwość wchodzenia w interakcje społeczne z innymi ludźmi, a więc zaspokaja potrzebę jaką jest komunikacja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.