Poradnia dietetyczna

plusmedic

mgr Agata Kukiełka - dietetyk

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Zdobyłam tytuł magistra inżyniera Technologii Żywności i Żywienia Człowieka o specjalności: dietetyka w żywieniu. Jestem również edukatorem żywieniowym programu Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy.

Uczestniczę w wielu konferencjach i zjazdach poruszających problematykę żywienia w zdrowiu i chorobie, m.in.: „Od prawidłowej diagnozy, po skuteczny plan dietetyczny”, „Dietetyka i suplementacja w sporcie”, „Zdrowa mama, zdrowe dziecko – aktualne zasady odżywiania w czasie ciąży, karmienia oraz w okresie dziecięcym”.

Opracowuję indywidualne diety odchudzające i lecznicze. Każdego dnia stawiam na racjonalne odżywianie, dobre składniki i lepszą jakość pożywienia, a także sport jako nieodłączny element mający wpływ na dobre samopoczucie.

Głównym celem mojej pracy z Pacjentem jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.
Do każdego z Pacjentów podchodzę jednostkowo uwzględniając zasady racjonalnego żywienia oraz indywidualne zapotrzebowanie. Zawsze staram się dostosować dietę do człowieka, nigdy na odwrót, dzięki temu zmiana nawyków żywieniowych nie oznacza monotonii i serii wyrzeczeń, a wręcz przeciwnie – posiłki mogą być zarówno zdrowe i smaczne!

 

 

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.