MISJA

Misją naszego zespołu jest ułatwienie Wam dostępu do lekarzy i fizjoterapeutów specjalizujących się w różnych dziedzinach i terapiach. Naszych Pacjentów chcemy otaczać fachową opieką na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście pozwala nam rozpoznać Wasze potrzeby i dopasować odpowiedni program leczenia czy rehabilitacji do konkretnego problemu, aby efekt był jak najlepszy, a postępy zauważalne możliwie szybko.

 

W codziennej pracy szczególnie ważne jest dla nas przyjazne podejście do każdego Pacjenta oraz zapewnienie miłej obsługi na każdym etapie. Wiemy, że serdeczna atmosfera oraz życzliwa postawa naszego personelu pozwalają Wam poczuć, że możecie na nas liczyć.  Dlatego zawsze okazujemy Pacjentom swoje zainteresowanie, staramy się uraczyć ich rozmową i pomóc w jak najszybszym rozwiązaniu problemów, z którymi się do nas zgłaszają.

 

Profesjonalna opieka oraz szeroka oferta zabiegów i terapii to jednak nie wszystko. Ważnym aspektem naszej codziennej pracy jest edukowanie Pacjentów, którzy korzystają z naszych usług. Zauważamy zbyt małą świadomość społeczeństwa o zapobieganiu różnym chorobom czy urazom, dlatego zwracamy Wam uwagę na profilaktykę i odpowiedni tryb życia. Naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem chętnie dzielimy się podczas wizyt oraz na naszym portalu.

 

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług, obsługi oraz sprzętów, na których pracujemy. Nasza Przychodnia znajduje się w nowym budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Schludne, zadbane wnętrza zapewniają komfort podczas wizyt, ćwiczeń rehabilitacyjnych czy zabiegów leczniczych. Nowoczesne, profesjonalne sprzęty, narzędzia i akcesoria, z których korzystamy spełniają najwyższe standardy i umożliwiają dokładną diagnozę oraz efektywną terapię.

 

W naszej działalności stawiamy na łatwy i szybki dostęp do usług, które oferujemy. Dlatego u nas Pacjenci nie czekają miesiącami na swoją kolej. Proponujemy Wam długie godziny otwarcia w dni robocze, możliwość umówienia wizyty na sobotę, rejestrację przez internet, a także rehabilitację prowadzoną w domu. Chcemy zapewniać naszym Pacjentom jak najlepszy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów i fizjoterapeutów, ponieważ wiemy jak ważne jest szybkie rozpoczęcie leczenia oraz regularność terapii.

 

Nagrodą dla nas są uśmiechy na twarzach naszych Pacjentów po przebytych wizytach i zabiegach. Słowa uznania i pochwały za profesjonalną, miłą obsługę oraz pozytywne efekty prowadzonych terapii są dla nas motywacją do dalszej pracy i coraz lepszego wypełniania naszych obowiązków.

 

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.