Dla firm

Rehabilitacja w Lublinie – pakiety dla firm  

Każdy rodzaj pracy, zarówno fizycznej, jak i biurowej niesie za sobą obciążenie dla naszych mięśni, stawów i kości. Pracując, często przyjmujemy na długi czas pozycje, które nie pozostają bez wpływu na naszą kondycję i codzienne funkcjonowanie. Dlatego bardzo ważne jest uprawianie sportu i regularna gimnastyka. Pomocne mogą okazać się również wizyty u fizjoterapeuty, który fachowym okiem oceni jakie ćwiczenia i zabiegi pomogą w konkretnym przypadku.

Nasza oferta 

W naszej Przychodni oferujemy konsultacje z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy przygotują odpowiedni program rehabilitacyjny dla Państwa pracowników. Biorąc pod uwagę występujące dolegliwości, takie jak bóle, skurcze mięśni czy wady postawy, jesteśmy w stanie zaproponować ćwiczenia i zabiegi, które zniwelują poczucie dyskomfortu i zmęczenia fizycznego związane z wykonywaną pracą.

 

Zaproponowanie pracownikom pakietów fizjoterapeutycznych nie tylko wpłynie na złagodzenie dolegliwości fizycznych, ale również na ich zadowolenie z pracy, zwiększenie koncentracji i zmniejszenie codziennych stresów.

 

Podczas indywidualnego spotkania ustalamy korzystne warunki współpracy oraz zakres pakietów fizjoterapeutycznych dla Państwa pracowników.

 

 Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.