Plus Medic – specjaliści w rehabilitacji

Fizjoterapeuci przyjmujący w  Plus Medic  zajmują się :

Dzięki zdobytemu wykształceniu i ukończonym kursom usprawnianie po urazach i w chorobach przewlekłych przebiega profesjonalnie i daje bardzo dobre efekty. Szeroki wachlarz różnego rodzaju masaży pozwala sprostać wymaganiom naszych pacjentów.

Wizyta u fizjoterapeuty składa się z przeprowadzenia wywiadu (historia choroby), badania funkcjonalnego i terapii. Fizjoterapeuci doradzą jakie aktywności są dla Ciebie wskazane, a jakich powinieneś unikać. Zaproponują  ćwiczenia  do wykonywania w warunkach domowych oraz poinstruują jak je poprawnie wykonać. Nie zdziw się  gdy pytają o sposób siedzenia, rodzaj poduszki do spania czy hobby. To codzienne  czynności  i przyzwyczajenia powtarzane wielokrotnie przez długi czas są naszymi sprzymierzeńcami lub wrogami. Zalecenia dotyczące codziennych zajęć pomogą w utrzymaniu efektów terapii i ograniczeniu nawrotów dysfunkcji.

Dzięki współpracy lekarzy różnych specjalności, fizjoterapeutów i  psychologa pracujących w przychodni Plus Medic  stworzone są doskonałe warunki dla kompleksowego modelu rehabilitacji.