Poczuj magię świąt podczas masażu

W gorączce przedświątecznych przygotowań można łatwo zapomnieć o istocie świąt. Ma to być czas spokoju, odpoczynku i spotkań z bliskimi. Dla każdego święta kojarzą się z czym innym ponieważ  jest to czas pełen zapachów i kolorów, które mają dla nas znaczenie emocjonalne.Zima to nie tylko czas rodzinnego ciepła, ale także przygotowań i oczekiwań, które niosą ze sobą napięcie i niepewność. Aby odpocząć od zmartwień związanych z wyborem właściwych prezentów i przedświątecznymi  wydatkami warto dać sobie chwilę wytchnienia. Pozwala to odzyskać harmonię i cieszyć się  świętami w pełni.

Aby poczuć ducha świąt Bożego Narodzenia warto sobie lub bliskim sprezentować masaż relaksacyjny . Ma on ogromne zalety terapeutyczne. Ciepły olejek i relaksująca muzyka w połączeniu z nutą zapachu pomarańczy unoszącą się w powietrzu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Pomarańcze to dla wielu atrybut świąt i nie wyobrażamy sobie bez nich okresu zimowego, a ich zapach niesie ze sobą wiele wspaniałych wspomnień.

Masaż aromaterapeutyczny to masaż całego ciała  na bazie  olejków roślinnych z dodatkiem olejków eterycznych.

Masło Shea  jest od wieków stosowane jako środek pielęgnujący i odżywiający skórę. Dzięki zawartości witamin i kwasów tłuszczowych pozostawia skórę gładką, nawilżoną i bardziej elastyczną.

Zapach pomarańczowy jest znany ze swoich właściwości odprężających i rozluźniających. Pobudza zmysły, łagodzi stany lękowe i napięcia psychiczne, ułatwia zasypianie. Pomaga  myśleć pozytywnie i ułatwia koncentrację.

Masaż aromaterapeutyczny to tylko jedna z form masażu, dzięki którym można poczuć się wyjątkowo i  zregenerować siły.  Przyjemne  ukojenie ducha i ciała to doskonała forma prezentu , która każdemu przypadnie do gustu. Zapraszamy do skorzystania z  oferty bonów upominkowych.