Masaż gorącymi kamieniami-idealny na Walentynki

Zbliża się dzień zakochanych. W ten szczególny czas warto sprawić sobie i swojej drugiej połowie odrobinę relaksu. Kiedy za oknem zima, śnieg i mróz przyjemnie ogrzać się podczas masażu z wykorzystaniem gorących kamieni.

Masaż kamieniami wulkanicznym wykorzystuje działanie ciepła jako czynnika potęgującego rozluźnienie mięśni, obniżenie napięcia psychicznego i zwiększenie poczucia odprężenia.  masaz_1

W tym celu kamienie o różnej wielkości wykonane z bazaltu podgrzewa się do temperatury 42-50 stopni. Ale bez obaw, kamienie nie parzą a powoli oddają ciepło. Zostają ułożone w różnych miejscach na ciele pacjenta między innymi w dłoniach i pod barkami oraz służą do masowania. Masażysta wykonuje powolne ruchy przesuwając kamienie po pokrytej oliwką skórze. Masaż trwa około godziny.

Pomyśl o sobie lub o najbliższej Ci osobie. Czy jesteś przemęczony pracą i nadmiarem obowiązków, brakuje Ci wolnego czasu, czujesz spięte mięśnie karku lub masz problemy z zasypianiem z powodu natłoku myśli?masaz_kammienie

Zastosowanie ciepła w połączeniu z masażem poprawia ukrwienie i odżywienie skóry oraz zwiększa jej elastyczność, przyspiesza usuwanie toksyn.

Zabieg poprawia metabolizm, rozluźnia napięte mięśnie dając efekt przeciwbólowy.

Pomaga pokonać stres oraz ułatwia zasypianie. Ponadto  światło świec, zapach olejków eterycznych  i muzyka relaksacyjna ułatwiają wejście w stan relaksu.

Warto sobie i swoim bliskim  podarować odrobinę odprężenia wybierając jeden z masaży relaksacyjnych w w Plus Medic.