Zaprzyjaźnij się z profilaktyką! Zapisz się na badanie kontrolne do ginekologa

Badanie ginekologiczne jest jednym z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych u kobiet. Jest całkowicie bezpieczne i nie należy się go bać.

 

Każda kobieta przynajmniej raz w roku powinna odwiedzić ginekologa i wykonać kontrolne badania. Jest to niezbędne minimum, jednak pamiętajmy o regularnych wizytach nawet, jeśli nie odczuwamy żadnych niepokojących objawów.

 

Dlaczego badanie ginekologiczne jest ważne?


Regularne badania umożliwiają wczesne wykrycie i zahamowanie ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki takim działaniom uprzedzamy chorobę i jesteśmy na dobrej drodze do skutecznego leczenia. Dlatego nie czekaj na wystąpienie pierwszych dolegliwości, systematycznie kontroluj stan swojego zdrowia.

 

Jednym z najczęściej wykonywanych badań przesiewowych u ginekologa jest cytologia, która umożliwia wykrycie wszelkich zmian pojawiających się w obrębie szyjki macicy.  Jest to proste i bezinwazyjne badanie, które wykonuje się u kobiet po 25 roku życia oraz u tych, które rozpoczęły współżycie. Według zaleceń diagnostykę cytologiczną należy zrobić przynajmniej raz na dwa lata, jednak profilaktycznie najlepiej zgłaszać się na nią co roku przy okazji wizyty kontrolnej u ginekologa.

 

Zadbaj o swoje zdrowie! Zapisz się do ginekologa już dziś i wykonaj niezbędne badania.
 

Zapraszamy na badania kontrolne, cytologię i badanie USG do zaufanego ginekologa w każdy czwartek w godz. 16:00-20:00.

dodano: 10-01-2018

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.