Rehabilitacja Seniora

Wraz z wiekiem powstają liczne przeciążenia narządu ruchu, a kontuzje ,,zbierane" przez całe życie stają się jeszcze bardziej odczuwalne. Gorsza koordynacja, niepewność ruchów oraz słabsze mięśnie i ograniczenia ruchomości to problemy wielu starszych osób.

 

Wiedząc jak ważne jest zachowanie i utrzymanie sprawności w starszym wieku proponujemy Ci „Pakiet Seniora” składający się z profesjonalnych i spersonalizowanych zabiegów. Stawiamy na przyjazną atmosferę zapewniając pełen komfort psychiczny.

 

Pakiet Seniora składa się z następujących zabiegów:

  • Gimnastyka 10 x 60 minut – zestaw ćwiczeń wpływających na utrzymanie i poprawę sprawności, lepszą koordynację i równowagę oraz zachowanie ruchomości w stawach.  Regularnie wykonywane ćwiczenia kształtują właściwą postawę ciała, zapobiegają upadkom i przeciwdziałają rozwojowi osteoporozy, a także ograniczają i zwalczają choroby sercowo-naczyniowe oraz metaboliczne. Jest to skuteczna metoda do utrzymania właściwej masy ciała.
  • Masaż pleców 5 x 30 minut – seria profesjonalnej terapii usuwa nadmierne napięcie i wzmacnia osłabione mięśnie, likwidując dolegliwości bólowe schorzeń różnego pochodzenia.

 

Cena pakietu: 760 zł (obejmuje 15% zniżki).

Opublikowano w dla seniora, rehabilitacja
dodano: 21-08-2015

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 15%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.