Rehabilitacja Seniora

Rehabilitacja Seniora – Lublin

Wraz z wiekiem powstają liczne przeciążenia narządu ruchu, a kontuzje „gromadzone” przez całe życie stają się jeszcze bardziej odczuwalne. Gorsza koordynacja, niepewność ruchów oraz słabsze mięśnie i ograniczenia ruchomości to problemy wielu starszych osób.

Chcesz zachować sprawność fizyczną lub wzmocnić osłabione wiekiem mięśnie? Specjalistyczna Przychodnia „Plus-Medic” to miejsce, w którym skorzystasz z pakietu dedykowanego Seniorom.

Pakiet rehabilitacyjny dla osób starszych

Dobry ortopeda i rehabilitant powinien być nie tylko specjalistą w swoim fachu, ale przede wszystkim empatycznym człowiekiem, słuchającym potrzeb swoich Pacjentów. Specjaliści w Przychodni „Plus-Medic” to lekarze z pasją, którzy pragną nieść kompleksową pomoc.

Preferujemy indywidualne podejście do leczenia, uwzględniając specyficzne potrzeby każdej osoby, która zgłasza się do nas z problemem. Dlatego proponowany przez nas pakiet Rehabilitacja Seniora uwzględnia indywidualne oczekiwania osób starszych.

Rehabilitacja Seniora – zakres

Pakiet dostosowany jest do potrzeb Seniorów. Uwzględnia ćwiczenia pozwalające zachować sprawność fizyczną oraz uzyskać lepszą koordynację. Przeprowadzane pod okiem dobrego fizjoterapeuty, są bezpieczne dla każdego – bez względu na wiek.

Gimnastyka (10 x 60 minut)

Zestaw ćwiczeń wpływających na utrzymanie i poprawę sprawności, lepszą koordynację i równowagę oraz zachowanie ruchomości w stawach.  Regularnie wykonywane ćwiczenia kształtują właściwą postawę ciała, zapobiegają upadkom i przeciwdziałają rozwojowi osteoporozy, a także ograniczają i zwalczają choroby sercowo-naczyniowe oraz metaboliczne. Jest to skuteczna metoda do utrzymania właściwej masy ciała.

Masaż pleców (5 x 30 minut)

Seria profesjonalnej terapii usuwa nadmierne napięcie i wzmacnia osłabione mięśnie. Likwiduje dolegliwości bólowe schorzeń różnego pochodzenia.

 

Cena pakietu: 760 zł (obejmuje 15% zniżki).

Opublikowano w dla seniora, rehabilitacja
dodano: 21-08-2015

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.