Masaże relaksacyjne poprawiają stan zdrowia.

Masaż relaksacyjny to doskonała metoda pozwalająca na pozbycie się zmęczenia fizycznego oraz psychicznego. Odpręża ciało, umysł, a także niweluje skutki stresu. Oddziałuje na skórę, tkanki, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe, układ krwionośny i limfatyczny, ośrodkowy układ nerwowy oraz układ hormonalny - ogólniej mówiąc wpływa na nasz umysł i emocje.

Aby zapomnieć o stresie i przywrócić energię organizmowi warto pomyśleć o masażu relaksacyjnym. Wykonywany przez specjalistę działa nie tylko odprężająco, ale także pomaga uporać się z dolegliwościami bólowymi. Pozwala pozbyć się toksyn z organizmu, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Pobudza prace układu odpornościowego i hormonalnego, a także skutecznie wspomaga leczenie i rehabilitację.

Polecany jest szczególnie dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu, zmagających się ze stresem i przeciążeniem, cierpiących na zaburzenia snu, masaż releksacyjny działając na organizm pobudza wydzielanie hormonów szczęścia, a co za tym idzie -  poprawia samopoczucie.

Zapraszamy!

dodano: 22-12-2016

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.