Masaż relaksacyjny

 

plusmedic       W dobie  braku wolnego czasu i ciągłego stresu, w pogoni  za szczęściem, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy sposobu na zrelaksowanie się. Duże tempo życia powoduje zachwianie równowagi miedzy zdrowiem psychicznym i fizycznym. Do tego częste przebywanie w miejscach o dużym natężeniu hałasu, wdychanie zanieczyszczonego powietrza i nadużywanie kawy  oraz palenie tytoniu wpływa na stan napięcia psychicznego i nadpobudliwość. Wszystko to składa się na ogólnoustrojowe przemęczenie. Rozregulowaniu może ulec każdy z układów, ponieważ każdy z nich pozostaje w związku z układem nerwowym, naszym samopoczuciem i zdrowiem psychicznym. Zapominamy jak ważne są dla nas małe przyjemności, czas tylko dla siebie i  wewnętrzne wyciszenie się.

Masaż relaksacyjny jest doskonałym sposobem  na odprężenie się i chwilę wytchnienia. Jest również sposobem na poprawę stanu zdrowia przez zmniejszenie napięcia mięśni i usprawnienie krążenia. Ponadto przynosi również korzyści  pielęgnacyjne dla skóry.

Masaże relaksacyjne (czas zabiegu: około 60 min):

 

•    Gorącymi kamieniami całościowy  -  120 zł

 

•    Aromaterapeutyczny całościowy  -  120 zł

 

•    Klasyczny całościowy  -  100 zł

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

dodano: 25-11-2015

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.