Jesteśmy miejscem przyjaznym Seniorom i honorujemy „Lubelską Kartę Seniora”

Program „ Lublin strefa 60+” powstał aby zwiększyć aktywność społeczną mieszkańców Miasta Lublin w wieku powyżej 60 lat. Dzięki programowi, Seniorzy otrzymają dostęp do  różnego rodzaju usług.
Będąc partnerem  Programu „Lublin strefa 60+” oferujemy  Seniorom usługi zdrowotne w zakresie:  rehabilitacji, ortopedii, ginekologii, endokrynologii i psychologii. Lekarze specjaliści zajmą się Państwa zdrowiem, doradzą i zdiagnozują ewentualne problemy. Naturalne jest, że z upływem lat pogarszają się zdolności motoryczne, dlatego niezwykle istotne jest aby nie poddawać się i walczyć o lepsze, przyjemniejsze jutro. W proponowanej przez nas ofercie znajduje się  pakiet dedykowany właśnie Seniorom, który składa się z gimnastyki dostosowanej do możliwości każdego pacjenta, a także masaży, które pomogą rozluźnić i zrelaksować ciało.
 Aby zachować sprawność fizyczną, zapobiec bólom pleców, stawów, mięśni a przede wszystkim nie utracić pogody ducha zachęcamy aktywnie spędzać wolny czas.
Mając na celu  wspieranie i wzmacnianie aktywności społecznej oraz  poprawę jakości życia, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku osób starszych Seniorom udzielamy 15% zniżki na wszystkie usługi.

Zapraszamy.

dodano: 29-01-2016

Skontaktuj się z nami

Pn - Pt: 8:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
20-538 Lublin

zobacz na mapie

Newsletter

Dołącz do nas

Oferta Specjalna PlusMedic

Zarejestruj się i odbierz rabat 5%!

Zamawiając bezpłatny newsletter będziesz otrzymywać raz w miesiącu informacje związane ze zdrowiem oraz naszymi najnowszymi promocjami.
Zapisz się teraz!

Wpisany adres email jest niepoprawny.